ארגונים רבים נדרשים לנהל צוותים הפרוסים ברחבי העולם, לעיתים במספר מיקומים גיאוגרפים המרוחקים משמעותית זה מזה.

ניהול שכזה מעמיד אתגרים לא פשוטים ומצריך כלים מתקדמים. מצב זה מעמת את המנהל והארגון עם קשיי שליטה, עבודה עם עובדים שלא רואים אותם ביום יום, התמודדות עם הפרשי שעות ושעות פעילות הפוכות, הבדלי תרבויות ושפה שמקשים על השגת התקדמות והישגים ראויים.

אנו בארז לוי, פיתוח עסקים לצמיחה, מיומנים ביישום שיטות עבודה וניהול מתקדמות של צוותים גלובאלים. יחד נקנה לכם כלים מעשיים לניהול נכון של צוותים ברחבי העולם.

שיטות מתקדמות לניהול יעיל של צוותים גלובאליים

ניהול צוות גלובאלי מצריך בראש ובראשונה תכנון מוקפד. בראשית הדרך נוודא שמבנה הצוות תואם למטרות הארגון. בין היתר נגדיר מטרות, נבחן את חלוקת התפקידים, נתווה יעדים ברורים ונוודא שלצוות הכלים המתאימים להשגת היעדים.

לאחר מכן נייצר תוכנית עבודה משותפת, הכוללת חזון מוגדר וממנו נחלץ יעדים מדידים אותם נפרוט לשלבי עבודה וביצוע.

צוות שלא נפגשים עימו מצריך ניהול בעיניים עצומות. לעזרתנו יעמדו כלים משלימים וטכנולוגיה שתפקידה לגשר על הפער הזה. אחד הכלים הבסיסיים ביותר (שלצערנו מיושם באופן לקוי לרוב) – הוא יצירת קשרים אישיים ואמון בין חברי הצוות.

תחזוקת הקשרים מצריכה מיומנות, מעורבות ורגישות רבה. לכך נכנסת שגרה של מפגשים וירטואלים וישיבות פנים מול פנים. כשחשוב לוודא חלוקה נכונה של תפקידים בניהול הישיבה, תכניה והסיכומים הנגזרים ממנה.

הנעה אמיתית של צוות איננה מגיע ממקום ניהולי פיקודי, אלא ממקום מנהיגותי! כשהמוטיבציה אמיתית, פנימית כך שהעובדים מבצעים את העבודה בחדווה, עם תחושת משמעות, זהות ושותפות לדרך.

מיותר לציין שרק יישום מוקפד של שיטות ניהול מדוייקות, רגישות גבוהה ומיומנות, מולידות ניהול יעיל שכזה.

תהליך הקמת

איך תשפרו את היכולת שלכם לנהל צוותים גלובאליים?

אם אתם מנהלים צוותים שרחוקים גיאוגרפית ותרבותית?
אם רכשתם חברה או התמזגתם עם ארגון מעבר לים?
אם אתם מנהלים פרויקט שהמשאבים שלו נמצאים במדינה אחרת?
אם אתם מנהלים משאבים שאינם בהישג יד ושמפגש פיזי תכוף איתם אינו אפשרי, חשוב שתכירו ותרכשו כלים וכישורים לניהול בעיניים עצומות של צוותים גלובאליים.

חשוב להבין שמנהלים עם אינטליגנציה רגשית גבוהה ומיומנויות ניהול גבוהות בהחלט יוכלו לנהל צוות גלובאלי ברמה בסיסית. עם זאת, הטכניקות שאנו מיישמים ושיטות העבודה המתקדמות שאנו מביאים, יאפשרו לכל מנהל לשפר ביצועים באופן דרסטי.

מנהיגות - ארז לוי - פיתוח עסקים לצמיחה

“עבדתי עם ארז על תהליכי מיזוגים ורכישות של M & A בחומרים יישומיים, לארז יש גישה פרואקטיבית מאוד, תמיד לומד נושאים חדשים ומתמודד עם אתגרים חדשים, יש לו יכולת ייחודית לפשט נושאים מורכבים תוך מציאת מרכיבים קריטיים שיובילו להצלחה ארז הצליח לסייע לחברות הנרכשות לשפר את שרשרת האספקה ​​שלהן באופן דרמטי, תוך התמודדות עם צמיחת התעשייה וגם המפולות, בנוסף לארז יש כישורים טובים מאוד במשא ומתן שהם נכס לכל חברה.”

יגב בן יצחק סגן נשיא בקבוצת אי סי אל

לוגו - אי סי אל

נעים להכיר - ארז לוי

שמי ארז לוי מנכ"ל עסקית, בעל ניסיון של מעל שני עשורים בניהול בכיר בחברות תעשייה וטכנולוגיה מתקדמות. בתפקידי ניהלתי צוותים של מנהלים ועובדים בארה”ב, בסין, באירופה ובישראל. מרחקי הזמן, התרבות והמיקום הגיאוגרפי, אילצו אותי ללמוד “לנהל בעיניים עצומות”, לפתח שיטות וכלים שיאפשרו לי להוציא את המקסימום מהצוות.

בשנים אחרונות בעסקית אנחנו מתמחים בפיתוח עסקים ומתן כלים יישומיים לניהול צוותים גלובאליים לחברות עם צוותים ברחבי העולם.

עם הניסיון והפרספקטיבה העשירה, נשמח לעזור גם לכם “לנהל בעיניים עצומות”

ארז לוי - מנכ

צרו קשר במרחק של קליק אחד

שפרו את טכניקות הניהול – הזניקו את העסק שלכם.

צרו עימנו קשר בטלפון 054-8049006 לייעוץ ראשוני ללא התחייבות או מלאו את הטופס הבא:

    שדות חובה למילוי מסומנים ב- *    אנו מאשרים קבלת ניוזלטר ופרסומות למייל