כשפתחתם את העסק שלכם, בוודאי דמיינתם תמונה כמעט רומנטית, שבה אתם עוסקים בתחום שמרתק אתכם ומספקים שירות או מוצר שמלהיב אתכם לספק.

אך בפועל גיליתם שעל מנת לנהל את העסק, אתם צריכים להתעסק גם בניהול עובדים, התנהלות מול ספקים, התעסקות בפיננסים ותזרים מזומנים, טיפול במלאי, שיווק, טכנולוגיה, תקלות, תפעול, אספקה ועוד אינספור מטלות.

וכך לא רק שנעלם לו הסיפוק והריגוש, אלא שהעדר המיומנות בשלל התחומים הללו, פוגם ביכולת הייצור ובשורת הרווח.

"אני לא צריך רק עצות טובות בניהול העסק, אני צריך עזרה בדחיפה של אוסף המשימות שיש עלי כמנכ"ל וכבעלים" – המשפט הזה חוזר על עצמו מעשרות בעלים ומנכ"לים של חברות קטנות ובינוניות.

שירות חדש של ניהול כללי חיצוני, יאפשר לכם לפנות מקום ולהתרכז במומחיות שלכם ובמה שאתם הכי אוהבים, כך ששאר המטלות המטרידות יבוצעו על ידי מנכ"ל חיצוני – "מנכ"ל קל להשכיר".

האם גם אתם מרגישים שאתם נגררים לטיפול בשוטף ובדחוף ולא מגיעים לנהל את הפיתוח העסקי ועתידו של העסק ?

ההיגיון נורא פשוט – תתמקדו במה שאתם מומחים ואוהבים לעשות.

ברגע שאתם מתמקדים במומחיות שלכם ומוציאים החוצה למנכ"ל חיצוני ומקצועי את הטיפול בניהול השוטף, בו אנו מתמחים, תהליך העבודה מתייעל, עלויות הייצור פוחתות ושורת הרווח גדלה, אבל הכי חשוב התשוקה שלכם והאהבה לעסק חוזרת.

לרוב נתקלים בדילמה הזו עסקים קטנים ובינוניים, חברות משפחתיות, חברות סטארטאפ, ארגוני הייטק ויזמים המקימים עסק חדש. המשותף לכל סוגי העסקים הללו הוא גודלם היחסית קטן. בניגוד לארגון גדול, לארגונים שכאלה אין את היכולת לגייס ולנהל סמנכ"לים בכירים ומוכשרים שיוכלו לקדם תחומים של פיתוח עסקי, ניהול משאבי אנוש, ניהול לקוחות אסטרטגיים, ניהול כספים ועוד.

מיקוד עסקי - מנכ

עסקית - שירותים מתקדמים לעסקים

אם אתה בעלים או מנכ"ל של חברה בצמיחה – בתחומי התעשייה השירותים והלוגיסטיקה, וגם אתה כמו רבים בתחומך, מתמודד עם אתגרים מורכבים בקבלת החלטות אסטרטגיות וניהול מנהלים וממשקים, יש לנו כלים מתקדמים לסייע לך!

עסקית פיתוח עסקי לצמיחה, מעניקה ייעוץ עסקי מתקדם, שירותי ליווי עסקי, הכוונה וייעוץ לחברות המצויות בצמיחה עסקית מואצת.
לצוות עסקית ניסיון ניהולי בכיר בתחומי ליבה רבים: כספים, פיתוח עסקי, שיווק, ניהול תפעול וייצור, שרשאות אספקה, פיתוח ארגוני ועוד.

אם אתה מעוניין להביט על האתגרים מזווית חדשה ויצירתית? להביא את העסק להישגים חדשים? אם אתה שואף לפתח יחד קשרים, שיטות והתנהלות חדשה שתזניק את ההכנסות העתידיות? צור עימנו קשר.

ארז לוי - פיתוח עסקי לצמיחה - עובדים אחרת

"ארז לוי הוא האיש שאתה כבעל עסק רוצה לידך בתור יועץ ומנתח תהליכים מסחריים וכלכליים המתכתבים עם מגמות השוק, הצלחותיו בדבר העצמה וצמיחה אינן מוטלות בספק, בעבודה מול ארז אתה מהר מאוד הופך להיות חבר. הוא נעים הליכות ומקצוען אמיתי."

שי אלפסי – מייסד ובעלים – אלפא מכונות לתעשייה

אלפא מכונות לתעשיה - לוגו

אלה פעילויות ניהול כללי כדאי לעסק שלכם להוציא החוצה?

ראשית נבחר להוציא את התחומים שמקשים עליכם לפתח את העסק ולדאוג לשרידותו בטווח הבינוני והרחוק. אלו יכולים גם להיות תחומים שאינכם אוהבים להתעסק בהם, או שאתם חשים שחסרים לכם הידע והכלים לקדם אותם.

שימו לב שזה יכול להיות כל תחום – אם אתם מתקשים בניהול הפיננסי, אם אתם חווים קושי בפיתוח עסקי ושיווק ואפילו אם אתם מתקשים לנהל עובדים! היתרון – אתם מקבלים בדיוק את "הניהול הכללי" שחסר לכם!

כך בזמן שאתם עוסקים במה שאתם טובים בו, אנו נקדם: אסטרטגיה לצמיחת העסק, פיתוח עסקי, שיווק והגדלת מכירות, שיפור ייעול והוזלת עלויות, ניהול כספים (תזרים, תקציבים), ניהול משאבי אנוש (גיוס והדרכה). הכל בהתאם לצורך העסקי והאישי שלכם.

ליווי תהליכי יציאה למיקור חוץ - ארז לוי ייעות ופיתוח עסקי

צרו קשר במרחק של קליק אחד

רוצים לפנות את העומס הרב? לחזור להתרגש מהעבודה?
הצטרפו לעסקים שנהנים משירות "מנכ"ל קל להשכיר" והזניקו את העסק שלכם.

צרו עימנו קשר בטלפון 054-8049006 לייעוץ ראשוני ללא התחייבות או מלאו את הטופס הבא:

  שדות חובה למילוי מסומנים ב- *  אנו מאשרים קבלת ניוזלטר ופרסומות למייל

  איך ייראה היום שאחרי השימוש ב- "מנכ"ל קל להשכיר"?

  "פתאום הראש שלי פנוי להתעסק בדברים שאני באמת טוב ואוהב לעשות, יש לי "שותף" בניהול ובאחריות של הצלחת העסק, מקצועי ואמין!" כך בעלי עסקים מתארים את היום שאחרי.

  השכרת שירות "מנכ"ל קל להשכיר" מתרגמת מהר מאוד לאווירה בעסק: ליציבות שהבעלים והמנכ"ל משדר עובדים, ללקוחות ולספקים. יש תחושה של "אנחנו יודעים לאן אנחנו הולכים, יש לנו אנרגיה ניהולית להצליח!".

  וכמובן לא פחות חשוב – לפתע יש זמן לעצמכם! למשפחה ולחברים. גם לכם מגיע אחרי שנים של לחץ ומתח, ליהנות ממעט פנאי.

  היום שאחרי מנכ

  "ארז מקצוען אמיתי, בדרכו השקטה והנעימה יודע לברור את המוץ מהתבן ולהוביל לאט אבל בטוח להצלחה. אני נהנה מאוד לעבוד איתו, להרגיש את ההתפתחות בחשיבה, בצמיחה ובתובנות העיסקיות שלי ושל העסק."

  Eli Sarel – CEO and Co-Founder at Smart-Sense, Industry 4.0-readiness check. IIoT/IoT Design and Integration Expert. Tech Speaker

  סמרט סנס - לוגו

  ארז לוי – איך לקבל עזרה אישית ומקצועית בניהול הכללי של העסק שלכם ?

  שמי ארז לוי, בעל ניסיון של מעל שני עשורים בניהול בכיר, ייעוץ לעשרות עסקים בתהליך של פיתוח וצמיחה עסקית. יש לי את הידע, המומחיות והיכולת להוביל אתכם תהליך שכזה באופן שיאפשר להם להחזיר את התשוקה, הכיף וההצלחה בניהול העסק שלכם.

  אנחנו נבחן יחד את התחומים בהם אתם מתקשים או צריכים עזרה בניהול, נתאים לכם את שירות "מנכ"ל קל להשכיר" המתאים ביותר לעסק שלכם (שיווק, תפעול, כספים ועוד), נבנה תכנית עבודה והכי חשוב נפתח יחס אישי והזדהות עם העסק ואיתך. נלך אחד על אחד כל הדרך!

  ארז לוי - מנכ

  רוצים להכיר קצת יותר לעומק?

  לחצו כאן לקריאה נוספת אודות עסקית, או הכי פשוט – צלצלו – 054-8049006
  ואפשר גם בטופס כמובן:

   שדות חובה למילוי מסומנים ב- *   אנו מאשרים קבלת ניוזלטר ופרסומות למייל