מכירות ולקוחות הם החמצן של כל עסק. כאשר בעסק לא קיים מנגנון מובנה של קשרים עסקיים, לקוחות אסטרטגיים או מערכת שיווק ומכירות משומנת, העסק מצוי בסכנת הכחדה.

אם אתם קוראים שורות אלה, אתם ערים לכך שתחום השיווק המכירות והפיתוח העסקי אצלכם זקוק לשיפור.

פיתוח עסקי - סוד ההצלחה של כל עסק

אם תביטו סביבכם תראו עסקים רבים וטובים שהצליחו, הם שורדים בשוק זמן רב, מתגברים על מתחרים, עוברים תקופות קשות ולאורך זמן נוסקים מעלה.

לעומתם יש עסקים, ואולי אתם חשים כך ביחס לעסק שלכם, שחווים כל יום שחולף כמערכה מאיימת ומאתגרת, יודעים כיצד היום מתחיל, אבל לא כיצד ייגמר, נותנים לנסיבות היומיומיות להוביל אותם ובקיצור – שורדים, משוועים ללקוחות שלא מגיעים, חווים קשיים בתזרים ההכנסות, מוצאים את עצמם נמנעים מלבצע פעולות תחזוקה שוטפות עקב העדר תקציב.

העסקים סביבכם שחווים הצלחה, לא חווים אותה במקרה – זוהי אינה יד הגורל אלא דבר אחר לגמרי: אסטרטגיה!

אסטרטגיה מנצחת שמאחורי הקלעים מנווטת את העסק – דרך קבלת ההחלטות, האופן בו העסק יוצר קשרים עסקיים, האופן בו העסק מציג את עצמו, המשא ומתן והחוזים שהעסק חותם עם ספקים ולקוחות.

לא משנה באיזה מקום העסק שלכם נמצא כיום, אם הוא שורד, מדשדש מאחור ואפילו אם מצבו טוב, אך אין תכנון עתידי, גם אתם יכולים להוביל פרוייקט של צמיחה עסקית, שבסופו תחזקו את ״שרירי העסק״ תייצרו מנגנון מכירות משומן, שותפויות אסטרטגיות, חוזים שמיטיבים עם העסק ועוד פעולות שמשמעותן – שורת רווח גדולה יותר ויכולת שרידות גבוהה יותר.

עסקית - שירותים מתקדמים לעסקים

אם אתה בעלים או מנכ"ל של חברה בצמיחה – בתחומי התעשייה השירותים והלוגיסטיקה, וגם אתה כמו רבים בתחומך, מתמודד עם אתגרים מורכבים בקבלת החלטות אסטרטגיות וניהול מנהלים וממשקים, יש לנו כלים מתקדמים לסייע לך!

עסקית פיתוח עסקי לצמיחה, מעניקה ייעוץ עסקי מתקדם, שירותי ליווי עסקי, הכוונה וייעוץ לחברות המצויות בצמיחה עסקית מואצת.
לצוות עסקית ניסיון ניהולי בכיר בתחומי ליבה רבים: כספים, פיתוח עסקי, שיווק, ניהול תפעול וייצור, שרשאות אספקה, פיתוח ארגוני ועוד.

אם אתה מעוניין להביט על האתגרים מזווית חדשה ויצירתית? להביא את העסק להישגים חדשים? אם אתה שואף לפתח יחד קשרים, שיטות והתנהלות חדשה שתזניק את ההכנסות העתידיות.

ארז לוי - פיתוח עסקי לצמיחה - עובדים אחרת

האם כל עסק צריך תכנון ומנוע צמיחה

התשובה היא – חד משמעית – כן! כל עסק החפץ חיים חייב לתכנן את צעדיו במחשבת תחילה.

האם ניתן לנסוע ברכב ללא יעד, ללא ניווט ברור?  בוודאי שלא!

כשהנהג רואה רק את הכביש שלפניו ולא ער למהמורות, לפיתולים והיעד איננו ברור, סופו להתברבר ולמצוא את עצמו בדרך לא דרך.

לכן בין אם אתם מנהלים עסק עצמאי קטן ובין אם אתם חברה הכוללת מערך שלם של עובדים, אתם זקוקים לתכנון אסטרטגי עסקי, שמביט לתחרות בלבן של העיניים ובראייה מפוכחת מכלכל את צעדיו.

מעוניינים לשמוע עוד איך תוכלו להזניק את ההכנסות העתידיות ולהצמיח את העסק? צרו איתנו קשר לייעוץ ראשוני חינם וללא כל התחייבות בטלפון 054-8049006 או מלאו את הטופס הבא:

מנוע צמיחה לעסק

צרו קשר במרחק של קליק אחד

  שדות חובה למילוי מסומנים ב- *  אנו מאשרים קבלת ניוזלטר ופרסומות למייל

  אז איך הופכים את הסיסמאות היפות הללו לת'כלס?איך מפתחים את העסק ובונים מנוע צמיחה?

  כמובן שהתשובה לכך מורכבת וקשה יהיה לתמצת אותה בכמה פסקאות פשוטות, עם זאת, ניתן לומר שתחילתו של תהליך פיתוח עסקי הוא עצירת הפעולות השוטפות לרגע אחד, לקיחה של צעד לאחור והתבוננות מעמיקה בעסק שלכם, בשירותיו, במוצרים, בעובדים וכמובן בשוק בו אתם מתנהלים – מהם החוזקות שלכם ביחס למתחרים? מהם החולשות? מהם האיומים? ואלו הזדמנויות מקפלת המציאות העסקית שלכם?

  תהליך זה מלווה על ידי איש מקצוע מיומן, הבקיא בתהליכים עסקיים וארגוניים, ומסוגל להביט על העסק מהצד ולראות זוויות חדשות שקשה לראות כשקרובים לעסק וחיים אותו ביום יום.

  זיהוי נבון של המפה הכוללת וחשיבה יצירתית משותפת, יאפשרו להתוות אסטרטגיה עסקית שתהיה הקו המנחה לכל הפעולות וההחלטות שיתקבלו, בין הפעולות שניתן יהיה ליישם:

  • יצירת שיתופי פעולה אפשריים
  • התאמות ושינויים בחוזים קיימים מול לקוחות וספקים
  • יצירת התקשרויות אסטרטגיות עם ספקים/לקוחות
  • זיהוי הזדמנויות – ייצור חדש/מיזוג/רכישות/מבצעים וכד'
  • השקעה באפיקי צמיחה מניבים/התרחבות
  • שינוי במבנה הארגוני, הגדרות תפקידים, גיוס אנשי מפתח
  יצירת מנוע צמיחה עסקי

  למה תוכלו לצפות בסיומו של תהליך פיתוח עסקי והגדלת המכירות?

  קודם כל תכירו את העסק שלכם והסביבה בה הוא פועל בצורה חדשה ומפוכחת. אבל התוצר העיקרי והחשוב ביותר של ההליך יהיה איתנותו של העסק:

  • תזרים מזומנים יעיל יותר
  • תפקוד מערך המכירות בצורה מניבה יותר
  • מוכנות לכל תרחיש אפשרי, כך שלא משנה מה יקרה, העסק לא ייקלע לקושי או משבר
  • תזכו בהובלה על מתחרים רבים שבניגוד אליכם לא השכילו לנהל תהליך של פיתוח עסקי

  "I had the pleasure to work with Erez on developing the go-to-market strategy, going into details of pricing, distribution channels, etc. Erez provided professional analyses, suggestions and ideas. Erez has extensive knowledge in over all operations functions such as: logistics, purchase, manufacturing, outsourcing, etc…I enjoyed working together with Erez and would recommend him as a business consultant."

  Basila Kattouf – Founder at NanoFine Technologies

  נאנופיין - לוגו

  מעל עשרים שנות ניסיון עשיר בפיתוח עסקי שנשמחלשתף אתכם

  נעים להכיר – שמי ארז לוי, מנכ"ל עסקית, ואני חי ונושם את העולם העסקי כבר 3 עשורים, מתוכם שני עשורים בהנהלה הבכירה של חברות גדולות ומובילות במשק דוגמת אפלייד מטריאלס.

  ועשר שנים בייעוץ וליווי עסקים לצמיחה. תחום ההתמחות שלנו בפיתוח עסקי וגדילה במכירות, שיפור ריווחיות ויעילות על ידי בניית אופרציה איתנה (שרשרת ייצור ואספקה), וליווי תהליכים עסקיים שונים שמייצרים יציבות ותשתית צמיחה לרווחיות.

  נשמח להכיר ולסייע!

  ארז לוי - מנכ

  "עבדתי עם ארז על תהליכי מיזוגים ורכישות של M & A בחומרים יישומיים, לארז יש גישה פרואקטיבית מאוד, תמיד לומד נושאים חדשים ומתמודד עם אתגרים חדשים, יש לו יכולת ייחודית לפשט נושאים מורכבים תוך מציאת מרכיבים קריטיים שיובילו להצלחה ארז הצליח לסייע לחברות הנרכשות לשפר את שרשרת האספקה ​​שלהן באופן דרמטי, תוך התמודדות עם צמיחת התעשייה וגם המפולות, בנוסף לארז יש כישורים טובים מאוד במשא ומתן שהם נכס לכל חברה."

  יגב בן יצחק סגן נשיא בקבוצת אי סי אל

  Icl-group - לוגו

  "ארז הוא מנטור מבריק לפעילות אסטרטגית, רכש ופיתוח עסקי, עם שנים של ניסיון מוכח. היה לי העונג להכיר את ארז 5 שנים, להעסיק את שירותי הייעוץ שלו. מעל לכל, התרשמתי מחשיבתו החכמה של ארז ומפתרון הבעיות שלו, וכמובן, מתועלתו ומאישיותו הנדיבה. ארז יהיה נכס אמיתי לכל ארגון."

  ניב גל – מנהל שרשרת אספקה ולוגיסטיקה בחברת ברנמילר אנרג'י

  brenmiler-logo - לוגו

  רוצים להכיר קצת יותר לעומק?

  הכי פשוט – צלצלו – 054-8049006
  ואפשר גם בטופס כמובן:

   שדות חובה למילוי מסומנים ב- *   אנו מאשרים קבלת ניוזלטר ופרסומות למייל