מרגישים שהעסק שלכם איננו מנוהל טוב?
שדברים חשובים נזנחים ואינם מבוצעים?
שאתם עסוקים בקיום היומיומי של העסק ואין כל חשיבה אסטרטגית שמאפשרת צמיחה/התמודדות עם קשיים עתידיים?

"דירקטוריון עסקי" – ההבדל בין דשדוש לשגשוג

"דירקטוריון עסקי" הוא כלי ניהולי הכרחי בהפיכת העסק שלכם ממובל למוביל.

באמצעותו תוכלו ליצור אסטרטגיה נכונה שתאפשר את צמיחת העסק והתפתחותו, תוכלו לבחון את השימוש במשאבים הקיימים ולהפיק מהם את המירב ומעל הכל – תוכלו לחשב ולנהל סיכונים עתידיים ולבנות וליישם תוכניות פעולה לכל משבר, אירוע ואיום.

האם גם העסק שלכם צריך "דירקטוריון עסקי"?

דירקטוריון עסקי מתאים לכל עסק קטן ובינוני שמתמודד עם הקושי בניהול אסטרטגי של מהלכיו. אם אינכם מוצאים זמן להתייחס לאיומים עתידיים, אם אינכם מודדים את התפוקה, אם אין לכם יעדים כמותיים לשיפור ואם אינכם מצליחים ליישם החלטות שקיבלתם – דירקטוריון עסקי הוא המפתח להצלחתכם!

לרוב קשיים אלו נחווים ביתר שאת בחברות סטארטאפ, חברות משפחתיות, יזמי עסקים חדשם וחברות קטנות, שעסוקות ביצירה ובעמל היומיומי ואינם מקדישים זמן או יכולים לראות את התמונה הכוללת.

ישיבת דירקטוריון עסקי - ארז לוי - פיתוח עסקים לצמיחה

תהליך הקמת "דירקטוריון עסקי" בעסק שלכם

אם אתם קוראים שורות אלה, אתם מודעים לכך שיש צורך אמיתי בייעול ושיפור התהליכים בעסק שלכם.

קשה מאוד בקיום השוטף, לעצור לרגע, לקחת צעד אחורה ולהסתכל על התמונה הכוללת. זו הסיבה שעסקים רבים נזקקים לליווי מקצועי בהקמה של דירקטוריון עסקי. וזו בדיוק ההתמחות שלי – להאיר מזווית חדשה ומקצועית את הפינות שאינכם רואים ולספק פתרונות יעילים, יישומיים ומדידים.

בראשית התהליך מבוצעת בחינה מעמיקה של העסק, החל מפגישות היכרות, תחקור התחום, המתחרים והכרה של מבנה החברה. לאחר מכן נאתר ביחד את הגורמים שחשוב שיהיו בפאנל קבלת ההחלטות.

לשעה אחת בשבוע נעצור את העשייה השוטפת ונביט בעסק מהצד, בתפקוד, בסיכונים, במתחרים ובכל מה שמשליך או עשוי להשליך על העסק שלנו.

בהמשך נבנה ונייסד את "הדירקטוריון העסקי", נקבע את מטרותיו, תכניו ותדירות מפגשיו. תפקידו של דירקטוריון עסקי הוא להחליט ולוודא שהחלטות מבוצעות, ביחד, נתווה מדיניות מתאימה ונאכוף אותה, נקבע מדדים ניהוליים ונעקוב אחריהם. נקבע יעדים לשיפור וייעול וניישם אותם.

תהליך הקמת

עסקית - שירותים מתקדמים לעסקים

אם אתה בעלים או מנכ"ל של חברה בצמיחה – בתחומי התעשייה השירותים והלוגיסטיקה, וגם אתה כמו רבים בתחומך, מתמודד עם אתגרים מורכבים בקבלת החלטות אסטרטגיות וניהול מנהלים וממשקים, יש לנו כלים מתקדמים לסייע לך!

עסקית פיתוח עסקי לצמיחה, מעניקה ייעוץ עסקי מתקדם, שירותי ליווי עסקי, הכוונה וייעוץ לחברות המצויות בצמיחה עסקית מואצת.
לצוות עסקית ניסיון ניהולי בכיר בתחומי ליבה רבים: כספים, פיתוח עסקי, שיווק, ניהול תפעול וייצור, שרשאות אספקה, פיתוח ארגוני ועוד.

אם אתה מעוניין להביט על האתגרים מזווית חדשה ויצירתית? להביא את העסק להישגים חדשים? אם אתה שואף לפתח יחד קשרים, שיטות והתנהלות חדשה שתזניק את ההכנסות העתידיות? צור עימנו קשר.

ארז לוי - פיתוח עסקי לצמיחה - עובדים אחרת

"ארז מקצוען אמיתי, בדרכו השקטה והנעימה יודע לברור את המוץ מהתבן ולהוביל לאט אבל בטוח להצלחה. אני נהנה מאוד לעבוד איתו, להרגיש את ההתפתחות בחשיבה, בצמיחה ובתובנות העיסקיות שלי ושל העסק."

Eli Sarel – CEO and Co-Founder at Smart-Sense, Industry 4.0-readiness check. IIoT/IoT Design and Integration Expert. Tech Speaker

אלפא מכונות לתעשיה - לוגו

נעים להכיר - ארז לוי

נעים מאוד, הגיע הזמן להכיר את "יו"ר הדירקטוריון החדש שלך", שמי ארז לוי, בעל ידע וניסיון של מעל 20 שנות ניהול בכיר בתעשייה. אני חי, נושם ומריח את הסביבה העסקית התחרותית, יודע לזהות איומים ולהתמודד בג'ונגל העסקי. אני מביא איתי ניסיון עשיר בפיתוח עסקי, תפעול, ניהול ארגוני, וככזה מתמחה בייעול עסקים, בניית תהליכים, הובלה של אנשים ושותפים לצמיחה עסקית. אני בעל ניסיון בניהול "דירקטוריון עסקי" במספר חברות מגוונות ועם הצלחה מוכחת!

ומעבר לטייטל אני אנהל אישית את ישיבות הדירקטוריון, אוודא שמתקבלות ומיושמות החלטות חשובות לצמיחת העסק, שהתכנים והדינמיקה הם מקצועיים ועניינים לקידום מטרות העסק בטווח הארוך והכי חשוב שיש תוצאות !

ארז לוי - מנכ

צרו קשר במרחק של קליק אחד

רוצים לפנות את העומס הרב? לחזור להתרגש מהעבודה?
הצטרפו לעסקים שנהנים משירות "מנכ"ל קל להשכיר" והזניקו את העסק שלכם.

צרו עימנו קשר בטלפון 054-8049006 לייעוץ ראשוני ללא התחייבות או מלאו את הטופס הבא:

  שדות חובה למילוי מסומנים ב- *  אנו מאשרים קבלת ניוזלטר ופרסומות למייל

  כיצד ייראה העסק שלכם בעוד שנה מהיום?

  במשפט אחד: משגשג יותר, חזק יותר, חסין יותר.

  עסק שמתנהל מתוך מחשבה של כמה צעדים קדימה, שמבין מה עושה יד שמאל ומה עושה יד ימין, עסק שמכיר את סביבתו התחרותית, מתייחס ומתפתח בהתאם לאיומים.

  תהליך הקמת דירקטוריון עסקי אורך לרוב כחודשיים, ולרוב נדרש יישום שוטף וליווי צמוד של עוד כשמונה חודשים עד שהעסק יכול לפרוס כנף ולהמשיך להתנהל באופן עצמאי ללא כל ליווי. לעיתים רבות עסקים מעדיפים לשמור את העין החיצונית, כך שהתהליך איננו נפסק.

  מנוע צמיחה לעסק

  רוצים להכיר קצת יותר לעומק?

  לחצו כאן לקריאה נוספת אודות עסקית, או הכי פשוט – צלצלו – 054-8049006
  ואפשר גם בטופס כמובן:

   שדות חובה למילוי מסומנים ב- *   אנו מאשרים קבלת ניוזלטר ופרסומות למייל