אלוהים נמצא בפרטים הקטנים ועסק מורכב מהמון פרטים שכאלה המסוגלים בתכנון לקוי להעביר עסק ממסלול של הצלחה למסלול של הפסד.

אז איך ניתן לשפר את התהליכים התפעוליים, הרכש, הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה בעסק שלכם?

למקסם, למקסם ולמקסם - תכנון שעושה את ההבדל

ארגונים רבים חיים את הרגע ומתנהלים בהתאם לנסיבות המיידיות, ללא תכנון וחשיבה לטווח ארוך. אם אתם מזהים את העסק שלכם ככזה, אינכם לבד. מעל 80 אחוז מהעסקים אינם מתכננים הצטיידות ברכש לטווח ארוך, הם אינם מבצעים סקירה של ספקים אפשריים ובוחנים באופן השוואתי עלויות ביניהם ובוודאי שאינם עוסקים בחשיבה על שיפור תהליכים וצמצום משאבים למינימום ההכרחי.

כאשר שולי הרווח בשרניים, ייתכן שהעדר התכנון והעדר החתירה לשיפור יהיו בלתי מורגשים ונסבלים. אך כאשר שולי הרווח דלים, העדר בקרה, תכנון ושיפור תהליכים, עשוי להיות גזר דין מוות לעסק.

דמיינו, ממש כך, שסכומי כסף משמעותיים מבוזבזים ומדרדרים את העסק שלכם מרווחיות לתהום.

באמצעות תהליך של ניתוח התהליכים התפעוליים, הבנת הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה בעסק, נוכל להביא לצמיחה, יציבות והגברת הרווחיות.

האם גם בעסק שלכם ניתן ליישם תהליך תפעולי לצמיחה?

ככל שהעסק מורכב יותר ומנהל מערך נרחב של רכישות, לוגיסטיקה, אספקה וניהול מלאי, כך יש יותר צורך בייעול תהליכי עבודה, הצבת יעדים ובקרת מדדים.

עם זאת גם עסקים קטנים יותר יכולים לקזז עלויות משמעותיות על ידי בחינת צרכי העסק, התנהלותו, הספקים הקיימים למול החלופות.

בסופו של יום צריך לזכור שתהליך יסודי שכזה, ברגע שנעשה בצורה נכונה, מכפיל את החיסכון בכל חודש מחדש ומביא לשינוי יסודי בהכנסות העסק.

החישוב הוא פשוט, אם נוסיף מאה שקלים של מכירות לארגון, אחרי הוצאות תפעול העסק, נתרום לשורת הרווח כמה שקלים בודדים. אך חסכון של מאה שקלים בתפעול ברכש ובשרשרת האספקה תתרום מידית למאה שקלים של תוספת ברווח הנקי שלך !

מנוע צמיחה לעסק

עסקית - שירותים מתקדמים לעסקים

אם אתה בעלים או מנכ"ל של חברה בצמיחה – בתחומי התעשייה השירותים והלוגיסטיקה, וגם אתה כמו רבים בתחומך, מתמודד עם אתגרים מורכבים בקבלת החלטות אסטרטגיות וניהול מנהלים וממשקים, יש לנו כלים מתקדמים לסייע לך!

עסקית פיתוח עסקי לצמיחה, מעניקה ייעוץ עסקי מתקדם, שירותי ליווי עסקי, הכוונה וייעוץ לחברות המצויות בצמיחה עסקית מואצת.
לצוות עסקית ניסיון ניהולי בכיר בתחומי ליבה רבים: כספים, פיתוח עסקי, שיווק, ניהול תפעול וייצור, שרשאות אספקה, פיתוח ארגוני ועוד.

אם אתה מעוניין להביט על האתגרים מזווית חדשה ויצירתית? להביא את העסק להישגים חדשים? אם אתה שואף לפתח יחד קשרים, שיטות והתנהלות חדשה שתזניק את ההכנסות העתידיות? צור עימנו קשר.

ארז לוי - פיתוח עסקי לצמיחה - עובדים אחרת

צרו קשר במרחק של קליק אחד

  שדות חובה למילוי מסומנים ב- *  אנו מאשרים קבלת ניוזלטר ופרסומות למייל

  אז איך מתחילים ביישום התהליך התפעולי לצמיחה ?

  בתחילת התהליך נסקור את התהליכים בעסק, סביבת העבודה, הספקים וההתקשרויות עימם, ניהול המלאי, לוגיסטיקה, הפצה, שרשרת האספקה ושלל הגורמים המניעים את העסק.

  לאחר מיפוי תמונת המצב בכל תחום, נמיין את התהליכים לקטגוריות ונבחן אלטרנטיבות תפעוליות בכל קטגוריה.

  כך למשל נאתר ספקים אפשריים, נבחן האם יש חלופות אחרות אטרקטיביות יותר, נשקול מיקור חוץ כשלנגד עינינו יעמדו שיקולים רלוונטיים בכל תחום, דוגמת שורת הרווח, שביעות רצון הלקוחות, אחריות למוצר ושימור המוניטין, גמישות תפעולית ועוד.

  ניהול פרוייקטים של פיתוח עסקי למשרדי ממשלה ומוסדות - ארז לוי פיתוח עסקים לצמיחה

  "ארז לוי עובד עימנו בפלסטו-ואק, כיועץ תפעולי חיצוני. ארז הוא אדם מקסים ונעים הליכות, מקצוען אמיתי בתחומו, המבין לעומק את אסטרטגיית החברה, העסק והאקלים בו הוא פועל, כך הוא מצליח להתאים את הייעוץ לטבעה של החברה.."

  שחר לוי – מנכ"ל פלסטו-ואק

  פלסטו ווק - לוגו

  כמה זמן נמשך התהליך?

  בעסקים קטנים שפעילותם איננה מורכבת, תהליך שכזה עשוי לארוך מספר שבועות, הכוללות פגישות ייעוץ ובחינת תהליכים. בעסקים מורכבים יותר, לוקח זמן רב עד שמפרקים את התהליכים ובוחנים את כלל החלופות ובנוסף נדרש לעיתים תהליך הטמעה. תהליכים שכאלה עשויים לקחת מספר חודשים.

  בסוף תהליך זה, עבודת העסק תתייעל, כמות ההוצאות תפחת, שביעות הרצון של הלקוחות תגבר עקב עלייה ביעילות ובאמינות.

  והכי חשוב הוא הלמידה הארגונית והתמקצעות הצוות שלך. אנחנו נלמד ונקנה כלים על מנת שהצוות שלך יוכל להמשיך ולתפעל אותם, הרבה אחרי שנעזוב את הארגון – הנכס שניתן לך הוא ידע.

  ייעוץ תפעולי, רכש ולוגיסטיקה ושרשרת אספקה - ארז לוי פיתוח עסקים לצמיחה

  "אני עובד עם ארז כבר כמה חודשים. ארז מביא הרבה ניסיון, פרספקטיבה שונה, יכולת לזהות מה צריך להשתפר ולבצע שינוי. בתהליך שהיה לנו יחד ארז הביא הרבה ערך לצוות שלנו ועסקים. ארז הוא מקצוען אמיתי ותמיכה גדולה עבורנו. תודה ארז."

  אורי קאפולר – סמנכ"ל הייקון

  highcon-logo - הייקון לוגו - לוגו

  בואו נשדרג את העסק שלכם ביחד

  עסקית מתמחה בליווי וייעוץ לבניה שיפור וייעול של מערכי תפעול, רכש, אספקה ולוגיסטיקה בעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. סייענו לעשרות חברות ועסקים לבצע בחינה מעמיקה של מבנה ההוצאות, התהליכים והובלנו, יחד עם ההנהלה שיפורים מהותיים שהביאו את העסק לצמיחה וגידול במכירות, ייעול וקיטון בהוצאות, בנוסף לשיפור היציבות הפיננסית והפחתת התלות בספקים ובגורמים אי וודאיים.

  עם מעל 3 עשורים של ניסיון מוכח בליווי ייעוץ וניהול בכיר של פרויקטים גדולים וגלובאליים, אנחנו נשמח ללוות כשיש לנו את הפרספקטיבה והיכולת ליצור שינוי ממשי עבורכם.

  לקריאה נוספת:

  1. בניית תכנית עבודה שנתית
  2. מנכ"ל קל להשכיר
  3. קורסים וסדנאות
  ארז לוי - מנכ

  "יצרתי קשר עם ארז, והבנתי מיד שהוא יכול ללוות אותי באופן אישי ולסייע לי בסוגיות תפעוליות (רכש, לוגיסטיקה, מדדים תפעוליים וכד') ובסוגיות ניהוליות מורכבות (מבנה אירגוני נכון במחלקות השונות, אסטרטגיות שונות וכד'). התרומה המשמעותית של ארז על פני כל יועץ אחר שיצא לי להכיר (מיטרוניקס עובדת עם מספר גופי ייעוץ בנושאים שונים ומגוונים) היא הפשטות שבה הוא מפרק כל בעיה שעולה בפנינו. ארז מסייע לי להפוך את החלום למציאות נגישה, תוך בניית אסטרטגיה תפעולית והובלת הצוותים לעיצוב תפיסה של מצוינות ניהולית שאינה מתפשרת ולהפוך ארגון שלם מדיכדוך ובינוניות לחדוות עשיה ורצון להצליח. בעזרת ארז, הערתי את כל הארגון, לימדנו את חברי ההנהלה שחייבים לחלום בגדול כדי להצליח. אין לי ספק בתרומה של ארז, אין לי ספק בנחיצות שלו כיועץ שלי לאורך זמן. מקווה מאד שתזכו להנות מהקשר הזה כפי שאני נהנה ממנו."

  גיא ליפשיץ – סמנכ"ל תפעול ושרשרת אספקה-מיטרוניקס בע"מ

  מייטרוניקס - לוגו

  "עבדתי עם ארז על תהליכי מיזוגים ורכישות של M & A בחומרים יישומיים, לארז יש גישה פרואקטיבית מאוד, תמיד לומד נושאים חדשים ומתמודד עם אתגרים חדשים, יש לו יכולת ייחודית לפשט נושאים מורכבים תוך מציאת מרכיבים קריטיים שיובילו להצלחה ארז הצליח לסייע לחברות הנרכשות לשפר את שרשרת האספקה שלהן באופן דרמטי, תוך התמודדות עם צמיחת התעשייה וגם המפולות, בנוסף לארז יש כישורים טובים מאוד במשא ומתן שהם נכס לכל חברה."

  יגב בן יצחק סגן נשיא בקבוצת אי סי אל

  לוגו - אי סי אל

  רוצים להכיר קצת יותר לעומק?

  חייגו – 054-8049006, ואפשר גם בטופס כמובן:

   שדות חובה למילוי מסומנים ב- *   אנו מאשרים קבלת ניוזלטר ופרסומות למייל

   עסקים מומלצים